Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
promocja ad   promocja ad

W Nekli wypracowano nową świecką tradycję o nazwie „Nekielska Wigilia”. Tuż przed świętami władze samorządowe zapraszają obywateli do wspólnego radowania się z nadchodzącego Bożego Narodzenia. 

– Mogliśmy zginąć we własnym domu – mówią wstrząśnięci lokatorzy jednego z bloków przy ul. Kościuszki. Życie zawdzięczają czujnemu sąsiadowi.

Szczypiorniści Warty Pyzdry przegrali kolejny ligowy mecz, tym razem z liderem rozgrywek Startem Konin. 

Policja poszukuje świadków zdarzenia, do którego doszło 14 grudnia około godz. 19.30 przy ul. Wrocławskiej w Pyzdrach.

Nowe radiowozy otrzymała Komenda Powiatowa Policji. Jest ich sześć i zostały rozdysponowane między posterunki. 

Choć mieszkańcy Kruszyn od kilku tygodni użytkują nowo wybudowaną drogę asfaltową, to jej uroczyste otwarcie odbyło się dopiero w minioną sobotę. 

Około 100 ekspresów do kawy zniknęło z ciężarówki zaparkowanej na Miejscu Obsługi Podróżnych w Gozdowie.  

Enea w najbliższych dniach planuje wyłączenia prądu. Elektryczności przez kilka godzin nie będzie m.in. w Nekli, Węgierkach czy Orzechowie.  

W niedzielę w Bieganowie odbyła się Gwiazdka na Świątecznie i Sportowo organizowana przez Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan.

Borzykowianie i słupczanie kontynuują zwycięski marsz. W meczach 5. kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej pokonali najlepsze drużyny z Pyzdr - pewnie i jak najbardziej zasłużenie.

najczęściej komentowane

Newsletter

najnowsze komentarze

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
| fototekstura.pl - fotografia, magazyn fotograficzny | livepoint.pl - projektowanie stron, agencja reklamowa, drukarnia | wrzesnia.net.pl - katalog firm, praca