Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

promocja ad   promocja ad


Na terenie gminy Września, Nekla i Miłosław w kilku miejscach zostanie wyłączony prąd. Na szczęście energii nie będzie tylko kilka godzin. 

Zajęcia w ramach szkolenia z grafiki komputerowej oferuje Miłosławskie Centrum Kultury. 

Niemal w tym samym czasie miały miejsce dwa groźnie wyglądające zdarzenia – wypadek i pożar samochodu.  

Triumfator Halowej Ligi Piłki Nożnej – Jóźwiak Materiały Budowlane – po raz kolejny przekaże wygraną na szczytny cel.

Miłosławski magistrat ogłosił konkurs na stanowisko ds. zamówień publicznych i inwestycji. Chętni mogą się zgłaszać do 10 marca. 

Pierwszy kandydat na prezydenta Polski zawitał dzisiaj do Wrześni. Andrzej Duda z Prawa i Sprawiedliwości rozdawał obietnice, autografy i uśmiechy.

MKS Warta Pyzdry jest największym wygranym konkursu dla organizacji pozarządowych. Otrzyma 50 tys. zł, podczas gdy pozostali „tylko” 17 tys. zł.

Ryszard Urbaniak nie jest już sołtysem Rudy Komorskiej. To jedna z największych niespodzianek odbywających się właśnie zebrań wiejskich. 

Proboszcz parafii w Grzybowie ks. Rafał Wojtczak chowa zmarłych niezgodnie z przepisami. Mieszkańcy wsi mają już dosyć jego samowolki. 

To było wspaniałe 25 lat razem! Bardzo dziękujemy wszystkim naszym dotychczasowym współpracownikom, wyjątkowym reklamodawcom i najlepszym czytelnikom na świecie!

najczęściej komentowane

Newsletter

najnowsze komentarze

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org. -->