promocja ad   promocja ad


Do niecodziennego wypadku doszło w czwartek rano w Nekli na skrzyżowaniu na trasie K92. Wóz strażacki jadący do akcji wylądował w rowie. 

Niewybuch pochodzący z czasów drugiej wojny światowej został wydobyty przy ul. Sikorskiego we Wrześni. To granat moździerzowy, kaliber 50 mm. 

Wojciech Tomaszewski otrzymał Brązowy Krzyż Zasługi. Odbyło się to podczas uroczystości w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu (20 stycznia).

Samochód nieznanej marki zajechał drogę kierowcy mana z przyczepą. W efekcie ten odbił na prawe pobocze i ugrzązł.

„Teoria spiskowa: kto rządzi w Polsce?” - wykład pod takim tytułem wygłosi 31 stycznia w kościółku poewangelickim Stanisław Michalkiewicz. 

Drugi trening i drugi nadkomplet uczestników. To już niemal pewne, że w Pyzdrach powstanie filia Szkółki Piłkarskiej "Fox".  

29 kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci i funkcjonariusze Urzędu Celnego w Poznaniu. To efekt akcji, jaką przeprowadzili 21 stycznia w gminie Kołaczkowo. 

5 lutego ruszają wybory w sołectwach gminy Kołaczkowo. Wybierani będą nowi sołtysi i rady sołeckie. Przyszedł więc czas podsumowań i oceny dotychczasowych działań.

Dwie kradzieże w jednym dniu. Łączy je podobny sposób działania sprawcy i łup, który stanowiły m.in. pieniądze. 

Masters to najbardziej nieobliczalna drużyną Halowej Ligi Piłki Nożnej. Po 9. kolejce jest na ustach wszystkich kibiców. Sensacyjnie ograł Borzykowo, jednego z głównych faworytów do mistrzostwa.   

najczęściej komentowane

Newsletter

najnowsze komentarze

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.