noob

promocja ad   promocja ad

Efekt Plenerów Fotograficznych w Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym można było zobaczyć 17 października w muzeum regionalnym.   

Mieszkańcy sześciu wsi - na terenie gminy Września i gminy Miłosław - zostaną pozbawieni w najbliższych dniach energii elektrycznej. 

Bożena Nowacka otrzymała silne wsparcie w wyborach do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Kilkudziesięciu najstarszych mieszkańców Gutowa Małego wzięło udział w uroczystości zorganizowanej dla nich w niedzielę 19 października.

Był burmistrz, kolej na starostę. Dzisiaj, czyli w poniedziałek, Waldemar Śliwczyński, redaktor naczelny „Wiadomości Wrzesińskich” będzie rozmawiał ze starostą Dionizym Jaśniewiczem.

Co najmniej kilkanaście osób zgłosiło swój akces do banku dawców szpiku kostnego. To efekt niedzielnej akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Wielkopolscy Bieganie, i Grupę Odnowy Wsi Bieganowo oraz Fundację DKMS Polska.

Figura Aurelii, stanęła przy figurze Władysława. W ten sposób Reymontowie znowu spotkali się po latach w Kołaczkowie.

"Antek Boryna" – tak nazwano nowy lekki wóz bojowy, który trafił do Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołaczkowie. Jego poświęcenie i przekazanie do służby odbędzie się 26 października.

19 października w świetlicy wiejskiej w Bieganowie odbędzie się Dzień Dawcy Szpiku-wspólnie przeciw białaczce, który organizuje Stowarzyszenie Wielkopolscy Bieganie i Grupa Odnowy Wsi Bieganowo. 

Trwa budowa drogi gminnej w Kruszynach. Do końca miesiąca mieszkańcy powinni się cieszyć z nowej i równej nawierzchni asfaltowej. Takiej, o jakiej marzyli od lat. 

Newsletter

najnowsze komentarze

najczęściej komentowane

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
| fototekstura.pl - fotografia, magazyn fotograficzny | livepoint.pl - projektowanie stron, agencja reklamowa, drukarnia | wrzesnia.net.pl - katalog firm, praca