Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
promocja ad   promocja ad


Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 7 grudnia w remizie OSP. Organizator - Centrum Kultury Sportu i Promocji – zachęca miejscowych rękodzielników do wystawienia swoich wyrobów. 

Przez kilka godzin ranny daniel konał na drodze w Starczanowie. Telefon weterynarza był wyłączony, a wrzesińscy policjanci byli zdezorientowani.

Detektywi wynajęci przez matkę porwanego Filipa Lonki odnaleźli go i próbowali odbić. Akcję udaremnili ojcowie ze stowarzyszenia Dzielny Tata. 

Na krajowej piętnastce w Białym Piątkowie doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Satyryk Sławomir Jenerowicz będzie gościem Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej. Na piątkowe spotkanie z nim może przyjść dosłownie każdy.

Urszula Kosmecka, kierownik referatu Infrastruktury, Ochrony Środowiska i Leśnictwa w miłosławskim magistracie, w niedzielnych wyborach zdobyła mandat do Rady Gminy Krzykosy.

Młodzian za kierownicą złamał wszelkie możliwe zasady – przekroczył dozwoloną prędkość i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli.  

Orzechowskie gimnazjum wspólnie z Ośrodkiem Edukacji Leśnej w Czeszewie przygotowało program edukacyjny dla przedszkolaków i uczniów klas 1-3 o nazwie „Tajemnice Stumilowego Lasu”.

Znamy już szczegółowe wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Miłosławiu. Poniżej publikujemy szczegóły. 

 

Wieloletni mieszkaniec Miłosławia Zbigniew Kolecki po sześciu latach sprawowania władzy nie będzie już rządził w Jordanowie. 

najczęściej komentowane

Newsletter

najnowsze komentarze

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
| fototekstura.pl - fotografia, magazyn fotograficzny | livepoint.pl - projektowanie stron, agencja reklamowa, drukarnia | wrzesnia.net.pl - katalog firm, praca