noob

promocja ad   promocja ad


 Lampiony poleciały w niebo przy farze – tak we Wrześni obchodzono Noc Świętych, katolicką alternatywę dla Halloween.

Krzysztof Szymoniak, pochodzący z Kępna poeta i krytyk literacki, kontynuuje odkrywanie nieznanej historii Pyzdr. Oto kolejne epizody jego opowieści. Pierwsza część znajduje się tutaj.

Tradycją kołaczkowskiej demokracji są przedwyborcze debaty kandydatów na wójta. Takie dyskusje odbyły się zarówno przed wyborami w  2006, jak i  w 2010 roku. Na razie kandydaci się do niej nie spieszą.

Rusza policyjna akcja „Znicz 2014”. Dla kierowców oznacza to większą ilość patroli na drogach i w pobliżu cmentarzy.

Policjanci i strażacy uczyli szefów szkół, urzędów i supermarketów, co powinni robić w przypadku alarmów bombowych.

Dla jednych niewinna zabawa, dla innych pogański zwyczaj. Oto co wrześnianie sądzą na temat Halloween.

16-latek trafił do szpitala z podejrzeniem złamania nosa i oczodołu. Jego oprawca usłyszał zarzut pobicia.   

Wernisaż prac Ewy Wąsowskiej zatytułowany „Inspiracje” odbył się 24 października w miłosławskim kościółku poewangelickim.

Duduś, Ariel, Poker i Karmelka to imiona kilku spośród wszystkich modeli, którzy zapozowali do tegorocznego schroniskowego kalendarza.

Na początku przyszłego roku regularne nadawanie rozpocznie rozgłośnia radiowa, która swoim zasięgiem obejmie cały powiat wrzesiński i nie tylko.

najczęściej komentowane

Newsletter

najnowsze komentarze

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
| fototekstura.pl - fotografia, magazyn fotograficzny | livepoint.pl - projektowanie stron, agencja reklamowa, drukarnia | wrzesnia.net.pl - katalog firm, praca