promocja ad   promocja ad

A+ A A-
W ciągu kilku minut pożar strawił stodołę oraz kilka znajdujących się w niej samochodów. Cztery auta wyprowadził z ognia właściciel.
W poniedziałek15 września na ul. Paderewskiego we Wrześni doszło do wypadku z udziałem motorowerzysty. Kierowca skutera z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.…
Zakład energetyczny Enea w najbliższych dniach wyłączy prąd w kilku miejscowościach na terenie powiatu wrzesińskiego.
Zmarł długoletni sołtys Stanisławowa Jarosław Michalak. Odszedł w wieku 66 lat.
Trzy i pół godziny zajęło pracownikom wrzesińskiej skarbówki mierzenie najdłuższego paragonu, który dostarczono w ramach tegorocznej akcji „Weź paragon”. 
Były policjant po brawurowym pościgu zatrzymał sprawczynię kradzieży jego roweru. Okazała się nią 41-letnia wrześnianka, matka dwójki dzieci, pracownica prężnie działającej firmy.
Pasjonat fotografii Piotr Nowak stworzył projekt koszulek nawiązujących do strajku dzieci wrzesińskich.
„Kup węgiel i wygraj samochód” – to slogan reklamowy konkursu składu opału Delta z Obłaczkowa, w którym główną nagrodą jest fiat panda.
Po wielu latach zabiegania o ścieżkę rowerową mieszkańcy Gutowa Małego zgodzili się na kompromis. Jest nim chodnik, którego budowa rozpoczęła się kilka dni…
Kierująca citroenem zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Twierdzi, że zjechała z drogi bo nie chciała uderzyć w rowerzystę.
22-letni mieszkaniec gminy Kołaczkowo trafił na 3 miesiące do aresztu. Jest podejrzany o dokonanie rozboju.
W środę 10 września przez kilka godzin nie będzie prądu na kilku wrzesińskich ulicach. Enea planuje odciąć dostawy prądu także w Chociczy Małej.
W minioną niedzielę w Węgierkach odbyła się trzecia edycja Pyrczoka. Główną atrakcją imprezy była degustacja kilkudziesięciu dań z ziemniaków.
W najbliższą sobotę (6 września) na grzybowskim grodzie odbędzie się kolejne i zarazem ostatnie spotkanie z archeologią. Tematem przewodnim będzie glina.
Tydzień temu na ulicy Cisowej w Bierzglinku pojawiły się znaki zakazujące pozostawiania samochodów na czas dłuższy niż minutę. Mieszkańcy nie kryją oburzenia.

Newsletter

Informator miejski
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Straż miejska 986
Pogotowie energetyczne 991
Pogotowie ciepłownicze 993
Pogotowie wod.-kan. 994
Informacja PKP 61 663-49-22
Informacja PKS 61 437-00-66
Policyjny tel. zaufania 61 437-52-97
Schronisko dla psów 500-191-039

najnowsze komentarze

najczęściej komentowane

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
| fototekstura.pl - fotografia, magazyn fotograficzny | livepoint.pl - projektowanie stron, agencja reklamowa, drukarnia | wrzesnia.net.pl - katalog firm, praca