promocja ad   promocja ad

A+ A A-
To nie pierwsze porównanie Wrześni i Gniezna, w którym nasze miasto wygrywa, ale chyba pierwsze z tak ponurą perspektywą dla pierwszej stolicy Polski.
Aż siedem zarzutów usłyszał mieszkaniec podwrzesińskiej wsi. Są związane z uprawą i obrotem narkotykami.
Grupa Błękitna wyruszyła na pątniczy szlak. Jest jedną z kilku grup kolorowych uczestniczących w Pieszej Pielgrzymce Archidiecezji Gnieźnieńskiej na Jasną Górę.  
Budowa redakcji „Wiadomości Wrzesińskich” wkroczyła w decydującą fazę.
W ciągu trzech dni zostały uszkodzone trzy samochody. Wszystko wskazuje na to, że zwykły akt wandalizmu. 
Zakład energetyczny Enea w najbliższych dniach kolejny raz wyłączy prąd w kilku miejscowościach na terenie powiatu wrzesińskiego.
Tylu odznaczeń na akademii z okazji Święta Policji nie rozdano już dawno. Po raz pierwszy odbyła się ona w nowowybudowanym Centrum Edukacji i…
Wrzesińska Spółdzielnia Inwalidów „Wiosna Ludów” jest w trudnej sytuacji ekonomicznej, ma problemy z płatnościami, dlatego zarząd spółki zdecydował, że jej restrukturyzacją zajmie się…
Country Club w Nowym Folwarku wzbogacił się o wigwam grillowy, gdzie przez cały rok można organizować biesiady przy muzyce i podejmować gości dobrym…
Kradzież ponad stu skrzynek z butelkami po piwie zgłosił właściciel hurtowni przy ul. Kolejowej.
Tysiąc osób dziennie to ostatnia średnia na basenie miejskim Łazienki przy ul. Gnieźnieńskiej. W pochmurne dni frekwencja spada do kilkuset osób. 
Poznańska spółka Enea zapowiada w tym tygodniu kolejne, planowe wyłączenia prądu w naszym powiecie.
Mężczyźni, kobiety i dzieci na równi zachwycali się wypieszczonymi „gablotami” uczestników zlotu tuningowców.
Chociaż sprzedawane przez niego szczeniaki zdychały w męczarniach, prokuratura nie była w stanie oskarżyć Marka K. o oszustwo. 
Zwłoki 57-letniego wrześnianina zostały znalezione w mieszkaniu przy ul. Kościuszki. Miało to miejsce 17 lipca około godz. 15.30. 
Informator miejski
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Straż miejska 986
Pogotowie energetyczne 991
Pogotowie ciepłownicze 993
Pogotowie wod.-kan. 994
Informacja PKP 61 663-49-22
Informacja PKS 61 437-00-66
Policyjny tel. zaufania 61 437-52-97
Schronisko dla psów 500-191-039

najnowsze komentarze

najczęściej komentowane

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
| fototekstura.pl - fotografia, magazyn fotograficzny | livepoint.pl - projektowanie stron, agencja reklamowa, drukarnia | wrzesnia.net.pl - katalog firm, praca